Apie Mus

karolis liukpetris nt7Nekilnojamo turto paslaugų srityje Lietuvoje dirbu nuo 2016 metų, esu nekilnojamo turto įmonės Agent House International komandos narys (daugiau informacijos www.agenthouse.co.uk ).

Siekiant užtikrinti kokybiškas ir profesionalias paslaugas savo klientams, sutelkiau komandą žmonių, kurių darbas tiesiogiai susijęs su nekilnojamu turtu. Bendradarbiaudami mes efektyviau ir greičiau sprendžiame darbines situacijas.

Nekilnojamas turtas yra pagrindinė mano veikla, tad kliento poreikiams įgyvendinti, skiriu tiek laiko, kiek jo reikia maksimaliam rezultatui pasiekti. Pranokti kliento lūkesčius yra asmenine mano ambicija, o susitelkimas į sėkmingus rezultatus yra pagrindinis darbo principas.

Dirbu ne tik su tėvynėje gyvenančiais, bet ir užsienio lietuviais. Padedu spręsti nekilnojamo turto klausimus emigravusiems ar besiruošiantiems grįžti į Lietuvą.

Kolegų kontaktai, kuriais noriu su Jumis pasidalinti:

Ignas Meškauskas | Nekilnojamo turto vertintojas

Turto vertinimo sritis
+37067481699
[email protected]

Jūratė | Paskolų brokerė

Atvejais, kai trūksta laiko ar esate išvykęs iš Lietuvos, šis žmogus gali pasirūpinti paskolos reikalais.

+37068720419

[email protected]

Modestas | Geodezininkas

Nuo žemėlapių projektavimo ir sudarymo iki aplinkosaugos problemų sprendimų.

+37061880864

[email protected]

Mindaugas | Architektas

Projektų ruošimas, dokumentacija.

+37065020005

[email protected]

Rolandas | Inžinierius – konstruktorius

Inžineriniai statinių sprendimai.

+37067547464

[email protected]

Jei turite klausimų, ieškote profesionalios pagalbos parduodant turtą, galite su manimi susisiekti telefonu +37067282717 arba užpildykite užklausos formą esančią žemiau.


  Karolis Liukpetris
  5.0
  Based on 15 reviews
  powered by Google
  Vaida AndziuleviciuteVaida Andziuleviciute
  12:40 04 Aug 22
  Nuoširdus ir vertingas bendravimas su tikrai savo srities specialistu.
  Anatolij TrebnikAnatolij Trebnik
  09:41 14 Jan 22
  Nesitikėjau kad šiais laikais gauti teisinę pagalbą galima nemokamai.
  Olga ROlga R
  14:41 11 Jan 22
  Pardavinėjau savo butą. Nenorėdama papildomų rūpesčių, ieškojau brokerio, kuris galėtų man padėti.Pasirinkau Karolį, nes patiko žmonių atsiliepimai.Ir neprašoviau!Patirtis teigiamiausia.Visų pirma: Karolis patarė, kaip apsisaugoti nuo nereikalingų išlaidų, ką pagerinti prieš pardavimą, kaip geriau parduoti ir davė kitų naudingų "tipsų".Visų antrą: Visą laiką stebėjo procesą, patarinėjo ir “laikė už rankos", man nereikėjo niekuo rūpintis.Visų trečia: parodė pardavimo galimybes, apie kurias net nežinojau.Rezultate pardaviau už geriausią kainą, neskausmingai ir geromis sąlygomis.Dabar bendraujame ieškant objektų pirkimui!Jei ieškote aktyvaus profesionalaus, taktiško, rūpestingo ir patikimo brokerio - 100% rekomenduoju Karolį.Taip ir toliau!
  Ačiū puikiam brokeriui už gerą darbą ir nuoširdžius, naudingus patarimus parduodant nekilnojamą turtą. Tai žmogus, su kuriuo ne tik malonu bendrauti nekilnojamojo turto pardavimo klausimais visada gaunant profesionalių patarimų, bet, kas svarbiausia, yra patikimas, nuoširdus savo srities specialistas.
  DetomsignDetomsign
  15:24 18 Feb 21
  Su Karoliu susipažinome parduodant NT. Prieš visą procesą išaiškėjo, kad ne visi namo dokumentai buvo tvarkingi. Karolis pasirūpino, kad dokumentacija būtų sutvarkyta iki pardavimo. Kainos atžvilgiu taip pat likome patenkinti, nes turtą pavyko parduoti dviem tūkstančiais brangiau, nei buvo planuota. Rekomenduoju savo turto pardavimo procesą patikėti profesionalui!

  Compare listings

  Compare
  Call Now Button+37067282717