Dirbame komandoje, todėl galime pasiūlyti daugiau!

Paslaugos


NT Pardavimas

Tarpininkaujame parduodant nekilnojamą turtą. Reklama. Klientai. Sandoris.


Paskolos

Gyvenate užsienyje, nežinote nuo ko pradėti? Mūsų paskolų brokeris, padarys viską už Jus.


NT Pirkimas

Nerandate savo svajonių namų? Pagal Jūsų pageidavimus mes tai padarysime už Jus!


Be reklamos

Turime klientų ir partnerių duomenų bazę, kurios pagalba galime parduoti Jūsų nekilnojamą turtą be viešos reklamos.


NT Vystymas

Sklypų paskirties keitimas, atskyrimas. Projekto ruošimas, pardavimo strategijos.


Konsultacijos

Mūsų komanda pajėgi atsakyti į bet kokį klausimą susijusį su nekilnojamu turtu.

Karolis Liukpetris
5.0
Based on 15 reviews
powered by Google
Vaida AndziuleviciuteVaida Andziuleviciute
12:40 04 Aug 22
Nuoširdus ir vertingas bendravimas su tikrai savo srities specialistu.
Anatolij TrebnikAnatolij Trebnik
09:41 14 Jan 22
Nesitikėjau kad šiais laikais gauti teisinę pagalbą galima nemokamai.
Olga ROlga R
14:41 11 Jan 22
Pardavinėjau savo butą. Nenorėdama papildomų rūpesčių, ieškojau brokerio, kuris galėtų man padėti.Pasirinkau Karolį, nes patiko žmonių atsiliepimai.Ir neprašoviau!Patirtis teigiamiausia.Visų pirma: Karolis patarė, kaip apsisaugoti nuo nereikalingų išlaidų, ką pagerinti prieš pardavimą, kaip geriau parduoti ir davė kitų naudingų "tipsų".Visų antrą: Visą laiką stebėjo procesą, patarinėjo ir “laikė už rankos", man nereikėjo niekuo rūpintis.Visų trečia: parodė pardavimo galimybes, apie kurias net nežinojau.Rezultate pardaviau už geriausią kainą, neskausmingai ir geromis sąlygomis.Dabar bendraujame ieškant objektų pirkimui!Jei ieškote aktyvaus profesionalaus, taktiško, rūpestingo ir patikimo brokerio - 100% rekomenduoju Karolį.Taip ir toliau!
Ačiū puikiam brokeriui už gerą darbą ir nuoširdžius, naudingus patarimus parduodant nekilnojamą turtą. Tai žmogus, su kuriuo ne tik malonu bendrauti nekilnojamojo turto pardavimo klausimais visada gaunant profesionalių patarimų, bet, kas svarbiausia, yra patikimas, nuoširdus savo srities specialistas.
DetomsignDetomsign
15:24 18 Feb 21
Su Karoliu susipažinome parduodant NT. Prieš visą procesą išaiškėjo, kad ne visi namo dokumentai buvo tvarkingi. Karolis pasirūpino, kad dokumentacija būtų sutvarkyta iki pardavimo. Kainos atžvilgiu taip pat likome patenkinti, nes turtą pavyko parduoti dviem tūkstančiais brangiau, nei buvo planuota. Rekomenduoju savo turto pardavimo procesą patikėti profesionalui!

Mūsų misija

Nekilnojamas turtas yra viena didžiausių gyvenimo investicijų. Mūsų komandos misija – užtikrinti kuo sklandesnį ir paprastesnį procesą, padedant Jums įgyvendinti svajones susijusias su nekilnojamu turtu.

Jei turite klausimų, ieškote profesionalios pagalbos parduodant turtą, galite su manimi susisiekti telefonu +37067282717 arba užpildykite užklausos formą esančią žemiau.


    Compare listings

    Compare
    Call Now Button+37067282717