Namo Pardavimo Paslaugos

Namo pardavimo paslaugos ir eiga

Kokia yra paslaugų eiga ir kokią naudą gaunate Jūs?

 1. Jūsų lūkesčių aptarimas. Jums priimtinu būdu aptariame Jūsų lūkesčius dėl Namo pardavimo. Dažniausiai tai darome susitikimo metu, o jei esate išvykę ar neturite galimybės susitikti bendraujame telefonu arba elektroniniu paštu.
 2. Kainų analizė. Po pokalbio su Jumis, prieš susitinkant, aš parengiu Namo kainų analizę remiantis Registrų centro duomenimis apie įvykusius sandorius, taip pat remiuosi esamos pasiūlos kainomis.
 3. Namo apžiūra. Aptarę Jūsų lūkesčius dėl Namo pardavimo ir turėdami Namo kainų analizę susitinkame apžiūrai. Apžiūra reikalinga, kad galima būtų kuo tiksliau išsiaiškinti esamą Namo rinkos kainą.
 4. Pardavimo kainos nustatymas. Išsiaiškinę Jūsų lūkesčius pasiremdami Namo kainų analize, Jūs nutariate už kokią kainą bus parduodamas Jums priklausantis turtas.
 5. Pasirašoma paslaugų sutartis. Tarpininkaujant Namo pardavime dirbu su Jūsų asmens duomenimis, sutartis apsaugo abi šalis pagal duomenų apsaugos įstatymą. Tuo pačiu susitariami aiškūs įsipareigojimai paslaugos teikėjui (man) ir gavėjui (Jums).
 6. Dokumentų patikra. Pakankamai dažnai, ne visi dokumentai būna tvarkingi, tad pardavimo eigoje galima šiuos niuansus sutvarkyti. Kad atėjus laikui pasirašyti pirkimo pardavimo sutartį pas notarą viskas būtų tvarkinga ir tinkama sandoriui.
 7. Namo ir aplinkos fotografavimas, filmavimas.
 8. Motyvuotų klientų informavimas. Dirbdami tarpininkais turime pirkėjų duomenų bazę, prieš viešą objektų pardavimą informuojame juos ar domintų Jūsų parduodamas butas. Jei pasiseka tokiu atveju butas gali būti parduotas per vieną dieną!
 9. Viešas objekto pardavimas. Jei namas neparduotas motyvuotiems klientams, tuomet pradedama objekto reklamos sklaida nekilnojamo turto pardavimo portaluose.
 10. Namo apžiūros. Tik motyvuotiems klientams bus daromos Namo apžiūros. Dažnai nutinka, kad į apžiūrą žmonės ateina tik pasižvalgyti be intencijos pirkti (vadinu juos turistais), jų galima išvengti, kad nebūtų gaištamas Jūsų laikas.
 11. Preliminarios sutarties pasirašymas. Su pirkėju pasirašoma preliminari pirkimo pardavimo sutartis ir sąlygos.
 12. Notarinė sutartis. Pardavėjo ir pirkėjo duomenų, bei dokumentų pateikimas notarų teisininkams ir pagrindinės pirkimo pardavimo sutarties pasirašymas.

Perskaitėte proceso eigą, tačiau vis dar klausiate savęs kokią naudą gaunate Jūs?

Samdydamiesi mane Jūs galite jaustis visiškai saugiai, nes niekuo nerizikuojate. Jokių avansų ar išankstinių mokėjimų, o jei Namo parduoti nepavyks, Jums tai NIEKO nekainuos! Sukontroliuoti visą eigą ir pardavimo procesus, man yra kur kas lengviau, nes tai darau kiekvieną dieną ir tai man nekelia streso. Žmonės, kurie bando parduoti patys dažnai susiduria su keblumais, kurių nežino kaip spręsti, derybų etape gali būti paveikiami pirkėjų ir galiausiai parduoti turtą už mažesnę kainą, nei parduočiau Aš.

Siūlau savo paslaugas, pirma konsultacija nieko nekainuoja, tad kodėl ja nepasinaudoti? Laukiu Jūsų skambučio šiandien +37067282717 Karolis

Daugiau apie klausimus kylančius naujiems klientams skaitykite šioje nuorodoje. Arba galite atsiųsti savo užklausą pasinaudodami forma esančia žemiau


  Karolis Liukpetris
  5.0
  Based on 15 reviews
  powered by Google
  Vaida AndziuleviciuteVaida Andziuleviciute
  12:40 04 Aug 22
  Nuoširdus ir vertingas bendravimas su tikrai savo srities specialistu.
  Anatolij TrebnikAnatolij Trebnik
  09:41 14 Jan 22
  Nesitikėjau kad šiais laikais gauti teisinę pagalbą galima nemokamai.
  Olga ROlga R
  14:41 11 Jan 22
  Pardavinėjau savo butą. Nenorėdama papildomų rūpesčių, ieškojau brokerio, kuris galėtų man padėti.Pasirinkau Karolį, nes patiko žmonių atsiliepimai.Ir neprašoviau!Patirtis teigiamiausia.Visų pirma: Karolis patarė, kaip apsisaugoti nuo nereikalingų išlaidų, ką pagerinti prieš pardavimą, kaip geriau parduoti ir davė kitų naudingų "tipsų".Visų antrą: Visą laiką stebėjo procesą, patarinėjo ir “laikė už rankos", man nereikėjo niekuo rūpintis.Visų trečia: parodė pardavimo galimybes, apie kurias net nežinojau.Rezultate pardaviau už geriausią kainą, neskausmingai ir geromis sąlygomis.Dabar bendraujame ieškant objektų pirkimui!Jei ieškote aktyvaus profesionalaus, taktiško, rūpestingo ir patikimo brokerio - 100% rekomenduoju Karolį.Taip ir toliau!
  Ačiū puikiam brokeriui už gerą darbą ir nuoširdžius, naudingus patarimus parduodant nekilnojamą turtą. Tai žmogus, su kuriuo ne tik malonu bendrauti nekilnojamojo turto pardavimo klausimais visada gaunant profesionalių patarimų, bet, kas svarbiausia, yra patikimas, nuoširdus savo srities specialistas.
  DetomsignDetomsign
  15:24 18 Feb 21
  Su Karoliu susipažinome parduodant NT. Prieš visą procesą išaiškėjo, kad ne visi namo dokumentai buvo tvarkingi. Karolis pasirūpino, kad dokumentacija būtų sutvarkyta iki pardavimo. Kainos atžvilgiu taip pat likome patenkinti, nes turtą pavyko parduoti dviem tūkstančiais brangiau, nei buvo planuota. Rekomenduoju savo turto pardavimo procesą patikėti profesionalui!

  Compare listings

  Compare
  Call Now Button+37067282717