fbpx

Nekilnojamo Turto Pardavimo Paslaugos

Jei norite bendradarbiauti, trumpai atsakysiu į klausimus, kurie kyla naujiems klientams.

  1. Kokią naudą gaunate JŪS? Nekilnojamo turto pardavimu užsiimu aš, nekilnojamo turto profesionalas (nededikuoju jo asistentams). Sukuriu pardavimo strategiją, sumoku fotografams, apmoku reklamos kaštus, tariuosi su potencialiais klientais, vykstu į objekto aprodymus, organizuoju atviras durų dienas. Jei butas yra negyvenamas, tuomet pasirūpinu buto akcentais, jei matau, kad yra poreikis pagyvinti butą. Svarbiausia – taupau Jūsų laiką, kad jį galėtumėte skirti savo pomėgiams ir artimiesiems.
  2. Nuo ko reikia pradėti? Pirmiausia aptariame Jūsų norimą parduoti nekilnojamą turtą ir mano darbo sąlygas. Tuomet seka dokumentų peržiūra, įsitikiname, kad nekils problemų įvykdyti pardavimą. Sutarus kainą ir sąlygas, pasirašome bendradarbiavimo (tarpininkavimo) sutartį. Jei gyvenate užsienyje ar esate išvykę iš Lietuvos ją galime pasirašyti nuotoliniu būdu.
  3. Kokia kaina parduosite? Jūsų lūkesčiai yra svarbūs. Tačiau, kad įsitikintume esamą situaciją, kainos nustatymui visų pirma atliksiu turto vertinimą, išsiaiškinsiu rinkos pasiūlą ir įvykusių registruotų sandorių kainas. Jei objektas išskirtinis ar trūksta duomenų, papildomai, savo kaštais užsakysiu nepriklausomo turto vertintojo paslaugas, kuris atliks turto vertinimą.
  4. Kas bus jei klientai derėsis? Mano tikslas yra parduoti už kuo didesnę kainą, nes nuo to priklauso mano darbo užmokestis. Derybose visada atstovauju savo klientus ir Jų interesus.
  5. Kas paruoš visus dokumentus? Dokumentų ruošimas ir tvarkymas yra dalis mano darbo. Paruošiu preliminarią sutartį avanso paėmimui, užsakysiu reikalingas pažymas sandoriui įvykdyti, užsakysiu notarą ir nusiųsiu visus reikiamus dokumentus. Po sandorio paruošiu priėmimo perdavimo aktą ir įteiksiu nekilnojamo turto raktus naujiesiems savininkams.
  6. Ar reikia brokeriui sumokėti iš karto?Jokių išankstinių apmokėjimų ar avanso savo praktikoje netaikau. Mano atlygis sumokamas tik pardavus nekilnojamą turtą.
  7. Koks yra mano atlygis? Priklausomai nuo objekto, standartiškai suma lygi 3%, kuri skaičiuojama nuo pardavimo sumos, tačiau ne mažesnė nei 1250 Eur.
Apie buto pardavimo eigą skaitykite šioje nuorodoje.

Arba galite atsiųsti savo užklausą pasinaudodami forma esančia žemiau.
    Call Now Button+37067282717