Nekilnojamojo Turto Pardavimo Paslaugos

NT agento paslaugos, ką būtina žinoti

 1. Kodėl verta samdyti NT agentą? Nekilnojamojo turto pardavimu užsiimu aš pats – nekilnojamojo turto profesionalas, nededikuoju jo asistentams. Sukuriu pardavimo strategiją, sumoku fotografams, padengiu reklamos išlaidas, tariuosi su potencialiais pirkėjais, vykstu į objekto aprodymus, organizuoju atvirų durų dienas. Jei butas yra negyvenamas, pasirūpinu buto akcentais, jei matau, kad yra poreikis pagyvinti butą. Svarbiausia – taupau jūsų laiką, kad jį galėtumėte skirti savo pomėgiams ir artimiesiems.
 2. Nuo ko pradėti parduodant NT? Pirmiausia aptariame jūsų norimą parduoti nekilnojamąjį turtą ir mano darbo sąlygas. Kartu peržiūrime dokumentus, įsitikiname, kad nekils problemų įvykdyti pardavimą. Sutarus kainą ir sąlygas, pasirašome bendradarbiavimo susitarimą. Jei gyvenate užsienyje ar esate išvykę iš Lietuvos jį galime pasirašyti nuotoliniu būdu.
 3. Kiek kainuoja jūsų NT? Jūsų lūkesčiai yra svarbūs, tačiau būtina išsiaiškinti situaciją rinkoje Tuo užsiimu aš. Kainos nustatymui atliksiu turto vertinimą, išsiaiškinsiu rinkos pasiūlą ir įvykusių registruotų sandorių kainas. Jei objektas išskirtinis ar trūksta duomenų, papildomai, savo lėšomis užsakysiu nepriklausomo turto vertintojo paslaugas.
 4. Kas bus jei pirkėjas derėsis? Mano tikslas yra parduoti už kuo didesnę kainą, nes nuo to priklauso ir mano darbo užmokestis. Jei pageidausite, jums nereikės dalyvauti derybose, šį darbą taip pat atlieku aš.
 5. NT dokumentų tvarkymas. Kas paruoš visus dokumentus? Dokumentų ruošimas ir tvarkymas taip pat yra mano darbo dalis. Paruošiu preliminarią sutartį, užsakysiu reikalingas pažymas sandoriui įvykdyti, surasiu notarą ir nusiųsiu visus reikiamus dokumentus jam. Po sandorio paruošiu priėmimo perdavimo aktą ir įteiksiu nekilnojamo turto raktus naujiesiems savininkams.
 6. Kada sumokama NT agentui? Iš klientų neprašau jokių išankstinių mokėjimų ar avanso. Mano atlygis sumokamas tik tada, kai jūs parduodate savo NT.
 7. Kiek kainuoja paslaugos? Priklausomai nuo objekto, standartiškai suma yra 2.5%-3% nuo pardavimo sumos, tačiau ne mažesnė nei 950 Eur.

Apie buto pardavimo eigą skaitykite šioje nuorodoje.

Arba galite atsiųsti savo užklausą pasinaudodami forma esančia žemiau.


  Karolis Liukpetris
  5.0
  Based on 15 reviews
  powered by Google
  Vaida AndziuleviciuteVaida Andziuleviciute
  12:40 04 Aug 22
  Nuoširdus ir vertingas bendravimas su tikrai savo srities specialistu.
  Anatolij TrebnikAnatolij Trebnik
  09:41 14 Jan 22
  Nesitikėjau kad šiais laikais gauti teisinę pagalbą galima nemokamai.
  Olga ROlga R
  14:41 11 Jan 22
  Pardavinėjau savo butą. Nenorėdama papildomų rūpesčių, ieškojau brokerio, kuris galėtų man padėti.Pasirinkau Karolį, nes patiko žmonių atsiliepimai.Ir neprašoviau!Patirtis teigiamiausia.Visų pirma: Karolis patarė, kaip apsisaugoti nuo nereikalingų išlaidų, ką pagerinti prieš pardavimą, kaip geriau parduoti ir davė kitų naudingų "tipsų".Visų antrą: Visą laiką stebėjo procesą, patarinėjo ir “laikė už rankos", man nereikėjo niekuo rūpintis.Visų trečia: parodė pardavimo galimybes, apie kurias net nežinojau.Rezultate pardaviau už geriausią kainą, neskausmingai ir geromis sąlygomis.Dabar bendraujame ieškant objektų pirkimui!Jei ieškote aktyvaus profesionalaus, taktiško, rūpestingo ir patikimo brokerio - 100% rekomenduoju Karolį.Taip ir toliau!
  Ačiū puikiam brokeriui už gerą darbą ir nuoširdžius, naudingus patarimus parduodant nekilnojamą turtą. Tai žmogus, su kuriuo ne tik malonu bendrauti nekilnojamojo turto pardavimo klausimais visada gaunant profesionalių patarimų, bet, kas svarbiausia, yra patikimas, nuoširdus savo srities specialistas.
  DetomsignDetomsign
  15:24 18 Feb 21
  Su Karoliu susipažinome parduodant NT. Prieš visą procesą išaiškėjo, kad ne visi namo dokumentai buvo tvarkingi. Karolis pasirūpino, kad dokumentacija būtų sutvarkyta iki pardavimo. Kainos atžvilgiu taip pat likome patenkinti, nes turtą pavyko parduoti dviem tūkstančiais brangiau, nei buvo planuota. Rekomenduoju savo turto pardavimo procesą patikėti profesionalui!

  Compare listings

  Compare
  Call Now Button+37067282717