fbpx

Nekilnojamo Turto Pardavimo Paslaugos

NT agento paslaugos, ką būtina žinoti

 1. Kodėl verta samdyti NT agentą? Nekilnojamo turto pardavimu užsiimu aš pats – nekilnojamo turto profesionalas, nededikuoju jo asistentams. Sukuriu pardavimo strategiją, sumoku fotografams, padengiu reklamos išlaidas, tariuosi su potencialiais pirkėjais, vykstu į objekto aprodymus, organizuoju atviras durų dienas. Jei butas yra negyvenamas, pasirūpinu buto akcentais, jei matau, kad yra poreikis pagyvinti butą. Svarbiausia – taupau jūsų laiką, kad jį galėtumėte skirti savo pomėgiams ir artimiesiems.
 2. Nuo ko pradėti parduodant NT? Pirmiausia aptariame jūsų norimą parduoti nekilnojamąjį turtą ir mano darbo sąlygas. Kartu peržiūrime dokumentus, įsitikiname, kad nekils problemų įvykdyti pardavimą. Sutarus kainą ir sąlygas, pasirašome bendradarbiavimo susitarimą. Jei gyvenate užsienyje ar esate išvykę iš Lietuvos ją galime pasirašyti nuotoliniu būdu.
 3. Kiek kainuoja jūsų NT? Jūsų lūkesčiai yra svarbūs, tačiau būtina išsiaiškinti situaciją rinkoje Tuo užsiimu aš. Kainos nustatymui atliksiu turto vertinimą, išsiaiškinsiu rinkos pasiūlą ir įvykusių registruotų sandorių kainas. Jei objektas išskirtinis ar trūksta duomenų, papildomai, savo lėšomis užsakysiu nepriklausomo turto vertintojo paslaugas.
 4. Kas bus jei pirkėjas derėsis? Mano tikslas yra parduoti už kuo didesnę kainą, nes nuo to priklauso ir mano darbo užmokestis. Jums nereikės dalyvauti derybose, šį darbą taip pat atlieku aš.
 5. NT dokumentų tvarkymas. Kas paruoš visus dokumentus? Dokumentų ruošimas ir tvarkymas taip pat yra mano darbo dalis. Paruošiu preliminarią sutartį avanso paėmimui, užsakysiu reikalingas pažymas sandoriui įvykdyti, surasiu notarą ir nusiųsiu visus reikiamus dokumentus jam. Po sandorio paruošiu priėmimo perdavimo aktą ir įteiksiu nekilnojamo turto raktus naujiesiems savininkams.
 6. Kada sumokama NT agentui? Iš klientų neprašau jokių išankstinių mokėjimų ar avanso. Mano atlygis sumokamas tik tada, kai jūs parduodate savo NT.
 7. Kiek kainuoja paslaugos? Priklausomai nuo objekto, standartiškai suma yra 2-2.5% nuo pardavimo sumos, tačiau ne mažesnė nei 950 Eur.

Apie buto pardavimo eigą skaitykite šioje nuorodoje.

Arba galite atsiųsti savo užklausą pasinaudodami forma esančia žemiau.


  Compare listings

  Compare
  Call Now Button+37067282717