Buto Pardavimo Paslaugos

Buto pardavimo paslaugos ir eiga

Kokia yra paslaugų eiga ir kokią naudą gaunate Jūs?

 1. Jūsų lūkesčių aptarimas. Jums priimtinu būdu aptariame Jūsų lūkesčius dėl buto pardavimo. Dažniausiai tai darome susitikimo metu, o jei esate išvykę ar neturite galimybės susitikti bendraujame telefonu arba elektroniniu paštu.
 2. Kainų analizė. Po pokalbio su Jumis, prieš susitinkant, aš parengiu buto kainų analizę remiantis Registrų centro duomenimis apie įvykusius sandorius, taip pat remiuosi esamos pasiūlos kainomis.
 3. Buto apžiūra. Aptarę Jūsų lūkesčius dėl buto pardavimo ir turėdami buto kainų analizę susitinkame apžiūrai. Apžiūra reikalinga, kad galima būtų kuo tiksliau išsiaiškinti esamą buto rinkos kainą.
 4. Pardavimo kainos nustatymas. Išsiaiškinę Jūsų lūkesčius pasiremdami buto kainų analize, Jūs nutariate už kokią kainą bus parduodamas Jums priklausantis turtas.
 5. Pasirašoma paslaugų sutartis. Tarpininkaujant buto pardavime dirbu su Jūsų asmens duomenimis, sutartis apsaugo abi šalis pagal duomenų apsaugos įstatymą. Tuo pačiu susitariami aiškūs įsipareigojimai paslaugos teikėjui (man) ir gavėjui (Jums).
 6. Dokumentų patikra. Pakankamai dažnai, ne visi dokumentai būna tvarkingi, tad pardavimo eigoje galima šiuos niuansus sutvarkyti. Kad atėjus laikui pasirašyti pirkimo pardavimo sutartį pas notarą viskas būtų tvarkinga ir tinkama sandoriui.
 7. Buto ir aplinkos fotografavimas, filmavimas.
 8. Motyvuotų klientų informavimas. Dirbdami tarpininkais turime pirkėjų duomenų bazę, prieš viešą objektų pardavimą informuojame juos ar domintų Jūsų parduodamas butas. Jei pasiseka tokiu atveju butas gali būti parduotas per vieną dieną!
 9. Viešas objekto pardavimas. Jei butas neparduotas motyvuotiems klientams, tuomet pradedama objekto reklamos sklaida nekilnojamo turto pardavimo portaluose.
 10. Buto apžiūros. Tik motyvuotiems klientams bus daromos buto apžiūros. Dažnai nutinka, kad į apžiūrą žmonės ateina tik pasižvalgyti be intencijos pirkti (vadinu juos turistais), jų galima išvengti, kad nebūtų gaištamas Jūsų laikas.
 11. Preliminarios sutarties pasirašymas. Su pirkėju pasirašoma preliminari pirkimo pardavimo sutartis ir sąlygos.
 12. Notarinė sutartis. Pardavėjo ir pirkėjo duomenų, bei dokumentų pateikimas notarų teisininkams ir pagrindinės pirkimo pardavimo sutarties pasirašymas.

Perskaitėte proceso eigą, tačiau vis dar klausiate savęs kokią naudą gaunate Jūs?

Samdydamiesi mane Jūs galite jaustis visiškai saugiai, nes niekuo nerizikuojate. Jokių avansų ar išankstinių mokėjimų, o jei buto parduoti nepavyks, Jums tai NIEKO nekainuos! Sukontroliuoti visą eigą ir pardavimo procesus, man yra kur kas lengviau, nes tai darau kiekvieną dieną ir tai man nekelia streso. Žmonės, kurie bando parduoti patys dažnai susiduria su keblumais, kurių nežino kaip spręsti, derybų etape gali būti paveikiami pirkėjų ir galiausiai parduoti turtą už mažesnę kainą, nei parduočiau Aš.

Siūlau savo paslaugas, pirma konsultacija nieko nekainuoja, tad kodėl ja nepasinaudoti? Laukiu Jūsų skambučio šiandien +37067282717 Karolis

Daugiau apie klausimus kylančius naujiems klientams skaitykite šioje nuorodoje.

Karolis Liukpetris
5.0
Based on 15 reviews
powered by Google
Vaida AndziuleviciuteVaida Andziuleviciute
12:40 04 Aug 22
Nuoširdus ir vertingas bendravimas su tikrai savo srities specialistu.
Anatolij TrebnikAnatolij Trebnik
09:41 14 Jan 22
Nesitikėjau kad šiais laikais gauti teisinę pagalbą galima nemokamai.
Olga ROlga R
14:41 11 Jan 22
Pardavinėjau savo butą. Nenorėdama papildomų rūpesčių, ieškojau brokerio, kuris galėtų man padėti.Pasirinkau Karolį, nes patiko žmonių atsiliepimai.Ir neprašoviau!Patirtis teigiamiausia.Visų pirma: Karolis patarė, kaip apsisaugoti nuo nereikalingų išlaidų, ką pagerinti prieš pardavimą, kaip geriau parduoti ir davė kitų naudingų "tipsų".Visų antrą: Visą laiką stebėjo procesą, patarinėjo ir “laikė už rankos", man nereikėjo niekuo rūpintis.Visų trečia: parodė pardavimo galimybes, apie kurias net nežinojau.Rezultate pardaviau už geriausią kainą, neskausmingai ir geromis sąlygomis.Dabar bendraujame ieškant objektų pirkimui!Jei ieškote aktyvaus profesionalaus, taktiško, rūpestingo ir patikimo brokerio - 100% rekomenduoju Karolį.Taip ir toliau!
Ačiū puikiam brokeriui už gerą darbą ir nuoširdžius, naudingus patarimus parduodant nekilnojamą turtą. Tai žmogus, su kuriuo ne tik malonu bendrauti nekilnojamojo turto pardavimo klausimais visada gaunant profesionalių patarimų, bet, kas svarbiausia, yra patikimas, nuoširdus savo srities specialistas.
DetomsignDetomsign
15:24 18 Feb 21
Su Karoliu susipažinome parduodant NT. Prieš visą procesą išaiškėjo, kad ne visi namo dokumentai buvo tvarkingi. Karolis pasirūpino, kad dokumentacija būtų sutvarkyta iki pardavimo. Kainos atžvilgiu taip pat likome patenkinti, nes turtą pavyko parduoti dviem tūkstančiais brangiau, nei buvo planuota. Rekomenduoju savo turto pardavimo procesą patikėti profesionalui!


  Buto pardavimas ar galiu tai atlikti pats?

  Pirmojo buto pardavimas daugelio žmonių gyvenime yra savotiškas iššūkis, vieni jį patiki nekilnojamo turto brokeriui, kiti nusprendžia tai daryti savo jėgomis. Jei jau nusprendėte tuo užsiimti patys, tačiau nežinote nuo ko pradėti, šiame straipsnyje su Jumis pasidalinsiu savo žiniomis, kad išvengtumėte galimų klaidų.

  Pirmiausia yra svarbu įsitikinti, kad Jūsų parduodamo buto dokumentacija yra tvarkinga. Jei parduodamas butas yra Jūsų vardu, siūlau Jums prisijungti Registrų centro savitarnoje ir užsisakyti parduodamo buto Registrų centro išrašą. Išraše rasite informaciją apie butą, bei kitus juridinius faktus. Svarbiausia pasitikrint ar nėra jokių apribojimų, kad galėtų įvykti  sklandus buto pardavimas. Taip pat, jei manote, kad Jūsų butą pirkėjai greičiausiai pirks su banko paskola geriau būtų, kad buto baigtumo procentas būtų 100%.

  Pagrindiniai dokumentai:

  Buto kadastrinių matavimų byla. Jei parduodamas butas yra senos statybos, ieškokite apdulkėjusios ranka braižytos buto bylutės (jei butas naujos statybos, turėsite naują bylutę), jos prireiks norint įvykdyti sandorį. Atveju jei ją praradote, butui galima padaryti naujus kadastrinius matavimus arba kreiptis į registrų centrą gal jie turės jos kopiją ir tokiu būdu gauti naują bylutę. Šis dokumentas neprivalomas įvykdyti sandorį, tačiau jo primygtinai reikalaus pirkėjai, norėdami įsitikinti ar duomenys registrų centro išraše atitinka tai kas yra byloje.

  Energinis sertifikatas, be šio dokumento notarai negali įforminti buto pardavimo sandorio. Jei jo neturite, kad buto pardavimas būtų įformintas, šio dokumento gavimu Jums reikės pasirūpinti iki pagrindinė sandorio dienos. Pastato energinio naudingumo sertifikatas – Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos nustatyta tvarka išduotas sertifikatas, kuriame pagal STR 2.01.09:2005 „Pastatų energinis naudingumas. Energinio naudingumo sertifikavimas” reikalavimus įvertintas pastato energijos suvartojimas ir nurodoma energinio naudingumo klasė.

  Nekilnojamo turto nuosavybės įgijimo dokumentas. Tai notaro patvirtintas  dokumentas, kuriame aprašytas turto įgijimo faktas. Jūsų atveju, greičiausiai tai bus notarinė pirkimo – pardavimo, dovanojimo arba paveldėjimo sutartis. Šis dokumentas sandoriui yra privalomas.

  Sužinokite savo buto kainą per 60 sekundžių visiškai nemokamai!

  Buto pardavimas. Kokių dokumentų reikės pas notarą?

  Be pagrindinių buto dokumentų paminėtų aukščiau Jums reikės:

  Jei butas priklauso bendrijai, reikės pažymos iš bendrijos pirmininko, kad nėra jokių skolų. Tokia pati taisyklė galioja jei namas kuriame yra butas yra administruojamas.

  Jei butas yra užstatytas bankui (hipoteka), reikės banko leidimo parduoti butą.

  Šeimoje esant nepilnamečių vaikų ir jei tai yra vienintelis Jūsų turtas, Jums teks gauti teismo leidimą parduoti butą.

  Jei butas buvo pirktas iki santuokos, o parduodamas ją sudarius, reikės Jūsų sutuoktinio liudijimo, kad jis neprieštarauja dėl buto pardavimo. Nors turtas pirktas iki santuokos, tačiau gal susituokus jis investavo į buto remontą, renovaciją ar kitaip pagerino buto būklę.

  Jei  butą parduodate pagal įgaliojimą, įgaliojimo originalo.

  Jei butas pirktas santuokoje, kuri vėliau nutrūko o turtas buvo dalintas, reikės pateikti teismo sprendimo originalą dėl santuokos nutraukimo.

  Atskirais atvejais gali reikėti ir kitų dokumentų, tokių kaip vedybinė ar povedybinė sutartis, turto bendrasavininkų leidimai ir t.t. Kiekvienas buto pardavimo atvejis skirtingas, gali būti nesudėtingas ir sklandus arba priešingai – komplikuotas. Todėl prieš parduodant savo butą siūlau pasitarti su profesionalu, konsultacija juk nieko nekainuoja.

  Jei turite klausimų, ieškote profesionalios pagalbos parduodant turtą, galite su manimi susisiekti telefonu +37067282717 arba užpildykite užklausos formą esančią žemiau.


   Compare listings

   Compare
   Call Now Button+37067282717