Kaip paruošti butą fotografavimui?

nekilnojamo turto brokeris vilniuje

Kaip paruošti butą fotografavimui? Ir kam to reikia?

Paruošti butą fotografavimui privaloma. Esu įsitikinęs jog Jūs norite, kad reklamoje jis atrodytų nepriekaištingai? Gerai paruoštos buto fotografijos pritraukia didesnį skelbimo peržiūrų skaičių, kas tuo pačiu paspartina ir buto pardavimą. Trumpai parašysiu kelis patarimus, kuriuos naudoja fotografai prieš darant patrauklias fotografijas.

Prieš atvykstant fotografui:

Švara ir tvarka

Fotoaparato objektyvas labai gerai fiksuoja viską, net ir švarą! Labai panašu, “Kaip paruošti butą pardavimui?”, teks pasistengti, kad namai būtų išvalyti ir sutvarkyti. Smulkios detalės, tačiau objektyvas pastebi net lempų gaubtuose susirinkusias dulkes, kurias mes visi taip mėgstame valyti. Ypač atkreipkite dėmesį į spindinčius paviršius, langus ar televizoriaus ekranus. Jei Jūsų baltos dieninės užuolaidos jau prarado savo žavesį, teks jas išplauti arba, kad ir Ikea parduotuvėje nupirkti naujas, kad ir ne pačias brangiausias.

Asmeniniai daiktai

Daiktai, kurie Jums yra asmeniški, pirkėjams gali sukelti ne tuos pačius jausmus. Jei namie kaba religiniai paveikslai, meno kūriniai, kurie sukelia dviprasmiškas mintis, teks juos kuriam laikui paslėpti. O ypač iš tolimųjų kraštų atvežtas medinės statulėlės ar kaukes primenančias mistinius laikus. Taip pat, šiais laikais labai populiarus judėjimas už gyvūnų teises, tad jei turite gyvūnų iškamšų teks jas paslėpti.

Sužinokite savo buto kainą per 60 sekundžių visiškai nemokamai!

Baldai

Gyvendami baldus pasistatome vietose, kur mums yra patogiausia. Tačiau fotografijose reikia sukurti šiltas, jaukias erdves, kur gyventi panorėtų kiekvienas pamatęs nuotrauką. Nebijokite perstumti baldus iš vienos vietos į kitą, tai gal bus ne praktiška, tačiau vizualiai gražu, fotografijos tai ir perteiks.

Nereikalingų baldų pašalinimas. Buto kambariai ne visuomet yra dideli, todėl jei reikia, tiesiog išneškite tai kas užgriozdiną visą kambarį (papildomos kėdės, sėdmaišiai, siuvimo mašina ir t.t.). Jei tai pasakiško dydžio lova, nereikia jos išmontuoti tiesiog teks pagalvoti, kaip ją pateikti.

Buto dekoravimas

Norint paruošti butą fotografavimui dekoravimas viena iš pagrindinių sudedamųjų dalių. Jei trūksta minčių, namų dekoravimo pavyzdžių galite rasti interneto portaluose. Miegamuosiuose kambariuose ypač svarbios lovos fotografijos, jei ji atrodo jaukiai (gražus užtiesalas, dėl grožio padėtos mažos pagalvės) psichologiškai žmogus galvoja, kad tokioje lovoje jis tikrai gerai išsimiegos. Mažos, ne asmeninės, smulkmenos kaip žvakės ar kvapų maišeliai miegamajam suteiks intymumo.

nekilnojamo turto brokeris vilniuje

Vonios kambario fotografijose siūlomas minimalistinis stilius, paslėpkite šampūnus ir kitas asmenines higienos priežiūros priemones, kurios fotografijas gali padaryti labai buitines. Švaros akcentas šiame kambaryje labai svarbus. Pakabinkite svečių rankšluosčius, visus kitus paslėpkite.

Svetainė turi atrodyti erdvi ir įdomi, ne tik Jūsų svečiams, bet ir pirkėjams. Kompozicijoms pasitelkite knygas, pagalves, augalus ar kitas dekoravimo priemones. Juk svetainėje ne tik patogiai išsitiesiame ant lovos su knyga rankoje, tačiau ir priimame savo namų svečius.

nekilnojamo turto brokeris vilniuje

Virtuvėje taip pat vadovaukitės minimalistiniu stiliumi. Stalviršiai neturėtų būti nukrauti kas dieną naudojamais stalo įrankiais ar valymo priemonėmis. Pašalinkite magnetukus nuo šaldytuvo. Nuotraukose negali matytis šiukšlių dėžė. O vaisių kompozicija arba gėlė pagyvins, bet kurią virtuvę.

Kaip paruošti butą fotografavimui? Kaip fotografuoti?

Jei nusprendėte nesinaudoti profesionalaus fotografo paslaugomis, teks plušėti patiems. Visų pirma reikės tinkamo fotoaparato, kuriuo galima daryti fotografijas plačiu kampu. Jei tokio neturite, galite dienai jį išsinuomoti foto prekių parduotuvėje. Fotografijos turi būti šviesios, tad įjunkite visą fotografuojamo kambario apšvietimą. Televizoriaus ekranai, kompiuteriai turi būti išjungti, kad netektų dėl netinkamo užfiksuoto kadro ekrane perdaryti fotografijas. Fotografuokite kambarį iš skirtingų vietų, skirtingais kampais. Stenkitės fotoaparatą laikyti juosmens lygmenyje (100cm-120cm aukštyje). Pasisemti daugiau idėjų galite vaizdo įraše apačioje.

Jei turite klausimų, ieškote profesionalios pagalbos parduodant turtą, galite su manimi susisiekti telefonu +37067282717 arba užpildykite užklausos formą esančią žemiau.


    Compare listings

    Compare
    Call Now Button+37067282717