fbpx

Namo Pardavimo Paslaugos

Namo pardavimo paslaugos ir eiga

Kokia yra paslaugų eiga ir kokią naudą gaunate Jūs?

 1. Jūsų lūkesčių aptarimas. Jums priimtinu būdu aptariame Jūsų lūkesčius dėl Namo pardavimo. Dažniausiai tai darome susitikimo metu, o jei esate išvykę ar neturite galimybės susitikti bendraujame telefonu arba elektroniniu paštu.
 2. Kainų analizė. Po pokalbio su Jumis, prieš susitinkant, aš parengiu Namo kainų analizę remiantis Registrų centro duomenimis apie įvykusius sandorius, taip pat remiuosi esamos pasiūlos kainomis.
 3. Namo apžiūra. Aptarę Jūsų lūkesčius dėl Namo pardavimo ir turėdami Namo kainų analizę susitinkame apžiūrai. Apžiūra reikalinga, kad galima būtų kuo tiksliau išsiaiškinti esamą Namo rinkos kainą.
 4. Pardavimo kainos nustatymas. Išsiaiškinę Jūsų lūkesčius pasiremdami Namo kainų analize, Jūs nutariate už kokią kainą bus parduodamas Jums priklausantis turtas.
 5. Pasirašoma paslaugų sutartis. Tarpininkaujant Namo pardavime dirbu su Jūsų asmens duomenimis, sutartis apsaugo abi šalis pagal duomenų apsaugos įstatymą. Tuo pačiu susitariami aiškūs įsipareigojimai paslaugos teikėjui (man) ir gavėjui (Jums).
 6. Dokumentų patikra. Pakankamai dažnai, ne visi dokumentai būna tvarkingi, tad pardavimo eigoje galima šiuos niuansus sutvarkyti. Kad atėjus laikui pasirašyti pirkimo pardavimo sutartį pas notarą viskas būtų tvarkinga ir tinkama sandoriui.
 7. Namo ir aplinkos fotografavimas, filmavimas.
 8. Motyvuotų klientų informavimas. Dirbdami tarpininkais turime pirkėjų duomenų bazę, prieš viešą objektų pardavimą informuojame juos ar domintų Jūsų parduodamas butas. Jei pasiseka tokiu atveju butas gali būti parduotas per vieną dieną!
 9. Viešas objekto pardavimas. Jei namas neparduotas motyvuotiems klientams, tuomet pradedama objekto reklamos sklaida nekilnojamo turto pardavimo portaluose.
 10. Namo apžiūros. Tik motyvuotiems klientams bus daromos Namo apžiūros. Dažnai nutinka, kad į apžiūrą žmonės ateina tik pasižvalgyti be intencijos pirkti (vadinu juos turistais), jų galima išvengti, kad nebūtų gaištamas Jūsų laikas.
 11. Preliminarios sutarties pasirašymas. Su pirkėju pasirašoma preliminari pirkimo pardavimo sutartis ir sąlygos.
 12. Notarinė sutartis. Pardavėjo ir pirkėjo duomenų, bei dokumentų pateikimas notarų teisininkams ir pagrindinės pirkimo pardavimo sutarties pasirašymas.

Perskaitėte proceso eigą, tačiau vis dar klausiate savęs kokią naudą gaunate Jūs?

Samdydamiesi mane Jūs galite jaustis visiškai saugiai, nes niekuo nerizikuojate. Jokių avansų ar išankstinių mokėjimų, o jei Namo parduoti nepavyks, Jums tai NIEKO nekainuos! Sukontroliuoti visą eigą ir pardavimo procesus, man yra kur kas lengviau, nes tai darau kiekvieną dieną ir tai man nekelia streso. Žmonės, kurie bando parduoti patys dažnai susiduria su keblumais, kurių nežino kaip spręsti, derybų etape gali būti paveikiami pirkėjų ir galiausiai parduoti turtą už mažesnę kainą, nei parduočiau Aš. Siūlau savo paslaugas, pirma konsultacija nieko nekainuoja, tad kodėl ja nepasinaudoti? Laukiu Jūsų skambučio šiandien +37067282717 Karolis

Daugiau apie klausimus kylančius naujiems klientams skaitykite šioje nuorodoje. Arba galite atsiųsti savo užklausą pasinaudodami forma esančia žemiau


   

  Namo pardavimas. Ar tai sudėtinga?

  Pirmiausia reikia pasitikrinti, kad Jūsų parduodamo namo dokumentai yra tvarkingi. Jei parduodamas namas yra Jūsų vardu, siūlau Jums prisijungti Registrų centro savitarnoje ir užsisakyti parduodamo namo registrų centro išrašą. Išraše rasite informaciją apie namą, bei kitus juridinius faktus. Svarbiausia pasitikrint ar nėra jokių apribojimų, kad galėtų įvykti  sklandus namo pardavimas. Taip pat, jei manote, kad Jūsų namą pirkėjai greičiausiai pirks su banko paskola geriau būtų, kad namo baigtumo procentas būtų 100%.

  Taip pat Jums reikės sekančių dokumentų:

  Papildomų dokumentų, teismo leidimų, įgaliojimų reikia sekančiais atvejais: jei esate įgaliotas asmuo / jei esate santuokoje / jei turite nepilnamečiu vaikų / jei namas įkeistas bankui / jei yra turto areštas / jei butą įgijote santuokoje, o dabar esate išsiskyrę / ir kiti rečiau pasitaikantys atvejai.

  Namo pardavimas. Kokių dokumentų reikės pas notarą?

  Kai nuspręsite kuriame notarų biure Jūs vykdysite sandorį, notaras Jūsų paprašys iš anksto pateikti aukščiau išvardintus dokumentus. Taip pat, gali prireikti papildomų dokumentų priklausomai nuo Jūsų šeimyninės padėties.

  Kiekvienas namo pardavimas turi savo žavesio. Retai pasitaiko, kad ne naujos statybos namai turėtų visus reikiamus dokumentus. Tai yra todėl, kad dažnai valstybės įstatymai yra priimami ir įsigalioja tuomet, kai namas jau pastatytas ir gyvenamas. O kad namo pardavimas galėtų įvykti, savininkams priklausantis namas turi atitikti naujus įsigaliojusius įstatymus.

  Jei turite klausimų, ieškote profesionalios pagalbos parduodant turtą, galite su manimi susisiekti telefonu +37067282717 arba užpildykite užklausos formą esančią žemiau.


   Compare listings

   Compare
   Call Now Button+37067282717