fbpx

Nekilnojamas turtas – kaip lengviau?

Nekilnojamas turtas. Lengviau.

Daugelis žmonių išgirdę frazę nekilnojamas turtas, sieja tai su dviem dalykais pinigais ir galvos skausmu. Pirma – visi norime turėti savo nekilnojamo turto, nes tai visuomenėje skaitoma, kaip finansinio pagrindo dalis. Antra – visi norime, kad nekilnojamo turto pirkimas ar pardavimas nesukeltų blogų emocijų. Neturint patirties dažniausiai būna priešingai. Skuboti ir emocijomis paremti sprendimai ne visuomet būna teisingi. Ko imtis, kad procesas tiesiog eitųsi lengviau?

Tam, kad nekilnojamo turto pirkimas ar pardavimas vyktų sklandžiai, galima samdyti nekilnojamo turto brokerį, kuris visus darbus atliks už Jus! Pasirūpins ne tik, kad dokumentacija būtų tvarkinga, tačiau ir bus šalia, kai Jums reikės konsultacijos vienu ar kitu klausimu.

Žinoma daugelis mano, kad šį darbą gali atlikti ir patys. Visiškai su Jais sutinku! Mes visi turime gabumų ir trokštame kažką rimto ir svarbaus padaryti patys! Klausimas – jei nesate mechanikas ar rizikuojate tvarkyti savo automobilį? Manau, kad ne, nes įvertinate, kad padarius klaidą autoservise teks pakloti didelę sumą pinigų. Gaila, tačiau dalis žmonių taip negalvoja, kai klausimas pakrypsta apie nekilnojamą turtą.

Dirbdamas nekilnojamo turto srityje bendradarbiauju savo srities specialistais, kurie išmano geodeziją, inžineriją, architektūrą, banko paskolų niuansus. Mes dirbame komandoje, nuolatos giliname savo žinias apie nekilnojamą turtą, nes tik nuolat tobulėdami galime suteikti geriausias paslaugas savo klientams.

Naujiems klientams dažniausiai pirmą kartą susidūrusiems su nekilnojamo turto pirkimu ar pardavimu, kyla klausimų dėl tarpininkavimo sutarties. Prieš pasirašydami sutartį įsitikinkite, kad jos turinys yra teisingas Jūsų atžvilgiu ir nėra paslėptų mokesčiu, aiškiai suprantate sutarties galiojimo laiką, terminus ir įsipareigojimus. Kodėl verta pasirašyti tarpininkavimo sutartį? Galiojanti sutartis, tai Jūsų ir brokerio įsipareigojimai vienas kitam. Brokeriai dirbantys be sutarties, gali atmestinai vykdyti savo darbą, o blogiausiu atveju tiesiog dingti iš horizonto nieko nepaaiškinę.

Jei nuspręsite nekilnojamo turto pirkimu ar pardavimu užsiimti patys, siūlau nieko neįpareigojančia nemokamą konsultaciją.

Jums iškilo papildomų klausimų ar ieškote nekilnojamo turto brokerio? Galite susisiekti su manimi telefonu +37067282717 arba susitikime mano biure puodeliui kavos!

Jei straipsnis Jums buvo naudingas, pasidalinkite juo su draugais!

Panašūs straipsniai

Koronavirusas (COVID-19) ir nekilnojamas turtas. Kada pirkti, kada parduoti?

Koronavirusas ir nekilnojamas turtas. Kada tinkamas metas pirkti, o kada parduoti? Šio...

Continue reading

Registrų centras: pernai būsto parduota už 1,9 mlrd. eurų

Praėjusiais metais šalyje būstui įsigyti buvo išleista beveik 1,9 mlrd. eurų, arba 11,8 proc....

Continue reading

Kaip parduoti butą gyvenant užsienyje?

Buto pardavimas gyvenantiems užsienyje. Kaip parduoti butą gyvenant užsienyje? Gyvenant...

Continue reading
Call Now Button+37067282717