Nekilnojamo turto paieška. Kaip tai atliekama?

NT PIRKIMAS

2 min skaitymo

nekilnojamojo turto paieska
nekilnojamojo turto paieska

Nekilnojamo turto paieška. Ko geriausia imtis?

Paieška reikalauja ne tik užsispyrimo kasdien filtruoti šimtus nekilnojamo turto objektų verčiant skelbimų portalų puslapius (eikvojamas laikas), reikalauja ir kantrybės, ir pozityvaus nusiteikimo nepalūžti ieškant trokštamo objekto.

Yra kelių kaip palengvinti Jūsų kančias:

  • Užsisakyti nemokamą naujienlaiškį iš visų nekilnojamo turto tinklapių, kurie siūlo tokią paslaugą.

Nekilnojamo turto paieškai portalai siūlo užsisakyti naujienas, kurias Jums su kitomis reklamomis siųs į elektroninį paštą. Gausite informaciją apie naujus arba paklausius objektus. Jei kantriai peržiūrėsite informaciją kaskart, kai atsiunčiamas laiškas gal Jums pasiseks rasti savo svajonių objektą!

Išmanusis Google pagalvojo apie visus ir viską. Internete naudodamiesi programa susikurkite paieškos kriterijus. Tarkime, Jūsų nekilnojamo turto paieška – „parduodamas namas Vilniuje“, „parduodama sodyba Molėtuose“, „parduodamas 2 kambarių butas Šeškinėje“ ir t.t. Parinktyse pažymėkite, kad informacijos ieškotų Lietuvoje, lietuvių kalba ir kaip dažnai norite gauti informaciją į savo elektroninį paštą. Šiuo būdu informacija gaunama greičiau, nei sulaukiamas portalų naujienlaiškis. Tačiau yra minusas, kad dalis informacijos gali būti neaktuali Jums, nes paieškos žodžiai sutaps su panašia informacija. Radus savo norimą objektą, paieškos galima atsisakyti.

  • Samdyti nekilnojamo turto brokerį, kuris darbą atliktų už jus.

Nekilnojamo turto brokeriai turi „savų kelių“, kaip žinoti apie objektus apie kuriuos Jūs net nenutuokiate. Ilgametis darbas ir gerų santykių palaikymas su klientais Mūsų darbą padaro išskirtinį. Mes renkame duomenis apie klientų nekilnojamo turto objektus, naudojame įmonių vidines duomenų bazes, Lietuvos nekilnojamo turto brokerių duomenų bazes, naudojame duomenų rinkimo platformas, tad apie objektus žinome kur kas daugiau, nei žmogus kuris nori įsigyti savo pirmąjį būstą.

Nekilnojamo turto paieška. Patarimas.

Jei esate tokioje situacijoje, kad turite laisvo laiko naršyti nekilnojamo turto portalus ir kasdien skambinti potencialių objektų pardavėjams Jums nekilnojamo turto agento pagalba yra nereikalinga. Jūs patys sužinosite apie objektus, kurie yra prieinami viešai ir jei pasiseks rasite Jums tinkamą!

Kitas variantas, Jūs dirbate apmokamą darbą arba dirbate sau. Suskaičiuokite, jei kasdien paaukosite bent 2 valandas nekilnojamo turto paieškai per mėnesį Jūs prarasite 60 darbo valandų, gal per tas valandas Jūs uždirbsite daugiau nei sumokėsite nekilnojamo turto agentui už objekto paiešką?

Jei turite klausimų, ieškote profesionalios pagalbos parduodant turtą, galite su manimi susisiekti telefonu +37067282717 arba užpildykite užklausos formą esančią žemiau. Daugiau apie mane. Nekilnojamo turto brokeris Karolis Liukpetris