fbpx

Nekilnojamo turto paieška. Kaip tai atliekama?

Nekilnojamo turto paieška. Ko geriausia imtis?

Paieška reikalauja ne tik užsispyrimo kasdien filtruoti šimtus nekilnojamo turto objektų verčiant skelbimų portalų puslapius (eikvojamas laikas), reikalauja ir kantrybės, ir pozityvaus nusiteikimo nepalūžti ieškant trokštamo objekto.

Yra kelių kaip palengvinti Jūsų kančias:

  1. Užsisakyti nemokamą naujienlaiškį iš visų nekilnojamo turto tinklapių, kurie siūlo tokią paslaugą.

Nekilnojamo turto paieškai portalai siūlo užsisakyti naujienas, kurias Jums su kitomis reklamomis siųs į elektroninį paštą. Gausite informaciją apie naujus arba paklausius objektus. Jei kantriai peržiūrėsite informaciją kaskart, kai atsiunčiamas laiškas gal Jums pasiseks rasti savo svajonių objektą!

  1. Naudotis google alert programa

Išmanusis Google pagalvojo apie visus ir viską. Internete naudodamiesi programa susikurkite paieškos kriterijus. Tarkime, Jūsų nekilnojamo turto paieška – „parduodamas namas Vilniuje“, „parduodama sodyba Molėtuose“, „parduodamas 2 kambarių butas Šeškinėje“ ir t.t. Parinktyse pažymėkite, kad informacijos ieškotų Lietuvoje, lietuvių kalba ir kaip dažnai norite gauti informaciją į savo elektroninį paštą. Šiuo būdu informacija gaunama greičiau, nei  sulaukiamas portalų naujienlaiškis. Tačiau yra minusas, kad dalis informacijos gali būti neaktuali Jums, nes paieškos žodžiai sutaps su panašia informacija. Radus savo norimą objektą, paieškos galima atsisakyti.

  1. Samdyti nekilnojamo turto agentą, kad darbą atliktų už jus

Nekilnojamo turto agentai turi „savų kelių“, kaip žinoti apie objektus apie kuriuos Jūs net nenutuokiate. Ilgametis darbas ir gerų santykių palaikymas su klientais Mūsų darbą padaro išskirtinį. Mes (žinoma ne visi) renkame duomenis apie klientų nekilnojamo turto objektus, naudojame įmonių vidines duomenų bazes, Lietuvos nekilnojamo turto brokerių duomenų bazes, naudojame duomenų rinkimo platformas, tad apie objektus žinome kur kas daugiau nei žmogus kuris nori įsigyti savo pirmąjį būstą.

Nekilnojamo turto paieška. Patarimas.

Jei esate tokioje situacijoje, kad turite laisvo laiko naršyti nekilnojamo turto portalus ir kasdien skambinti potencialių objektų pardavėjams Jums nekilnojamo turto agento pagalba yra nereikalinga. Jūs patys sužinosite apie objektus, kurie yra prieinami viešai ir jei pasiseks rasite Jums tinkamą!

 

Kitas variantas, Jūs dirbate apmokamą darbą arba dirbate sau. Paskaičiuokite, jei kasdien paaukosite 2 valandas nekilnojamo turto paieškai per mėnesį Jūs prarasite 60 darbo valandų, gal per tas valandas Jūs uždirbsite daugiau nei sumokėsite nekilnojamo turto agentui už objekto paiešką?

Jums iškilo papildomų klausimų ar ieškote nekilnojamo turto brokerio? Galite susisiekti su manimi telefonu +37067282717 arba susitikime mano biure puodeliui kavos!

Jei straipsnis Jums buvo naudingas, pasidalinkite juo su draugais!

Panašūs straipsniai

Registrų centras: pernai būsto parduota už 1,9 mlrd. eurų

Praėjusiais metais šalyje būstui įsigyti buvo išleista beveik 1,9 mlrd. eurų, arba 11,8 proc....

Continue reading

Kaip parduoti butą gyvenant užsienyje?

Buto pardavimas gyvenantiems užsienyje. Kaip parduoti butą gyvenant užsienyje? Gyvenant...

Continue reading

Kaip parduoti turtą, kai yra ne vienas bendraturtis?

Kaip parduoti turtą, kuris priklauso keliems asmenims? Kaip parduoti turtą, kai jis priklauso ne...

Continue reading
Call Now Button+37067282717