Apartment for sale in Druskininkai

  • 261,000Eur
T. Kosciuškos g. 17, Druskininkai, Lithuania
PARDUODAMA
T. Kosciuškos g. 17, Druskininkai, Lithuania
  • 261,000Eur

Description

Parduodamas stilingai ir kokybiškai profesionalių dizainerių įrengtas erdvus butas su balkonu esantis išskirtinėje Druskininkų kurorto vietoje. Pro langus mėgausitės ramiu linguojančio pušyno vaizdu, o išėję pasivaikščioti per kelias minutes atsidursite Nemuno pakrantėje. Parduodamas su baldais ir kokybiška buitine technika, jokių papildomų investicijų norint apsigyventi šiame bute tikrai nereikės. Butas yra penktame aukšte, šešių aukštų pastate. Laiptais vaikščioti neteks, nes pastate yra liftas. Šis butas yra idealus variantas ieškantiems gyventi, poilsiauti ar investuoti į nekilnojamąjį turtą!

Buto išlaikymo kaštai labai maži, dėl kokybiškos statybos ir geoterminio šildymo sistemos, šildymo kaštai per metus gali nesiekti nei šimto eurų!

Druskininkai vienas geriausių Lietuvos kurortų, kuris nuo seno traukė sveikatingumo, ramybės ir poilsio ieškotojus. Miestas dėl sveikatingumo, SPA ir pramogų centrų kiekvienais metais sulaukia daug lankytojų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Prabangus, kaip šis butas, nekilnojamas turtas, visuomet išliks paklausus, o jo vertė tik augs!

Buto vieta Google Maps.

Jums iškilo papildomų klausimų ar ieškote nekilnojamo turto brokerio? Galite susisiekti su manimi telefonu +37067282717 arba susitikime mano biure puodeliui kavos!

Property Documents

Apartment for sale - Brochure in English

Compare listings

Compare
Call Now Button+37067282717