Vilnius, Šeškinė, Siesikų g., 4 kambarių buto nuoma

  • 600Eur
Siesikų g., Šeškinės seniūnija, Vilnius, Vilniaus miesto savivaldybė, Vilniaus apskritis, 07170, Lietuva
Išnuomotas!
Siesikų g., Šeškinės seniūnija, Vilnius, Vilniaus miesto savivaldybė, Vilniaus apskritis, 07170, Lietuva
  • 600Eur

Description

Butas išnuomotas.

Išnuomojamas erdvus 138 kv.m. butas, šalia Žvėryno panoramų! 3 miegamieji kambariai, erdvi virtuvė, vonia ir tualetas atskirai, jauki svetainė su židiniu. Buto šildymo kaštai maži, pagal suvartojimą. Parkavimo vieta vidiniame kieme. Pagrindinio miegamojo ir svetainės langai į Karoliniškių draustinio pusę. Butas nuomojamas su jame esančiai baldais ir buitine technika, kuriuos matote nuotraukose.

Prekybos centras Panorama pasiekiamas 15 min pėsčiomis, Akropolis vos kelios minutės važiavimo mašina. Aplink rasite ugdymo įstaigas, sporto klubus bei laisvalaikio centrus. Miesto centras vos už 3 kilometrų.

Už papildomą kainą galima išsinuomoti požeminį garažą.

Pirmenybė suteikiama nuomininkams be naminių gyvūnų.

Nuomos terminas ne mažiau kaip vieneri metai.

NAMAS IR APLINKA

Namas statytas 1999 metais, keturių aukštų, viename aukšte trys butai. Namas turi individualią katilinę, karštas vanduo tiekiamas iš namo, o ne centralizuotų tinklų. Buto langai plastikiniai, grindys medžio masyvo parketas, vonioje, tualete ir virtuvėje plytelės. Butas turi du balkonus. Vidinis kiemas su automatiniais vartais uždaromas vakare.

Buto einamieji kaštai 60Eur/mėn. (gyvatukas + bendri namo mokesčiai), visi kiti mokesčiai pagal suvartojimą. Šildymas individualus butui.

Norite apžiūrėti butą, prašome susisiekti!

Jums iškilo papildomų klausimų ar ieškote nekilnojamo turto brokerio? Galite susisiekti su manimi telefonu +37067282717 arba susitikime mano biure puodeliui kavos!
 

Compare listings

Compare
Call Now Button+37067282717