Kaip greitai parduoti butą? Eiga.

NT PARDAVIMASBUTO PARDAVIMAS

2 min skaitymo

greitai parduoti buta
greitai parduoti buta

Kaip greitai parduoti butą? Ir nepridaryti klaidų.

Kartais net nenorėdami esate tokioje situacijoje, kai reikia greitai parduoti butą ir jūs norite imtis visų galimų priemonių, kad butas būtų parduotas kuo greičiau. Jei jau esate tokioje situacijoje, siūlau sustoti penkioms minutėms ir perskaityti šį straipsnį iki galo, kad išvengtumėte klaidų.

Noras greitai parduoti butą reiškia, kad esate padėtyje, kai yra sąlygų, kurios jus įtakoja. Greičiausiai esate spaudžiamas, tai gali būti, bet kas, skolos grąžinimas, finansinė pagalba artimam žmogui, finansų telkimas verslo pradžiai ir t.t. Reiškiasi, kad neracionalūs sprendimai ir emocijos ima viršų, ko pasėkoje butą galite parduoti net per pigiai, ko vėliau tikrai gailėsitės. Jei manote, kad su emocijomis negalėsite susitvarkyti, tuomet siūlau kreiptis į profesionalą, kad buto pardavimo procesu užsiimtu jis.

  • Butą parduoti greitai įmanoma ir už pakankamai gerą kainą, tad nėra būtina tiesiog žengti į rinką su labai maža kaina. Pinigus skaičiuoja visi, tad kodėl to neturėtumėte daryti ir Jūs?

Greitas buto pardavimas ir jo eiga

Buto dokumentai ir leidimai

Svarbiausia patikrinti visus dokumentus ir leidimus susijusius su buto pardavimu. Jei butas priklauso keliems bendrasavininkams bus reikalingas jų leidimas, jei turite nepilnamečių vaikų ir tai yra vienintelis Jūsų turtas, tuomet reikės teismo leidimo parduoti butą.

Buto kainos nustatymas

Būtina remtis įvykusių sandorių analizės ir rinkos pasiūlos analizės metodu. Tai reiškia, kad pirma reikia išsiaiškinti už kokią kainą buvo parduoti panašūs butai esantys tame pačiame rajone ar net tame pačiame name. Sandorius galite užsisakyti portale ntsandoriai.lt. Antra, reikia peržiūrėti esamą rinkos pasiūlą ir nustatyti kiek Jūsų butas vertas pagal esamą rinką. Pamatysite, kad skaičiai skiriasi, taip yra, nes dažniausiai (bet ne visuomet) butus interneto portaluose pardavinėja už didesnę kainą, nei jie iš tiesų galiausiai parduodami. Jūsų greito pardavimo atveju, pasiūlos kaina turi būti mažesnė, nei rinkos, o galutinė pardavimo kaina ne ženkliai mažesnė arba net tokia pati kaip kitų sandorių.

Buto prezentacija, reklama ir apžiūros

Butas, kad ir kiek metų būtų gyventas apleistas ar iš vis negyventas, sutvarkytas atrodo patraukliau pirkėjui. Pasirūpinkite buto prezentacija ir pateikite tinkamas buto fotografija. Reklamai skirkite pakankamai lėšų, nes skelbimas įkeltas į vieną portalą, be papildomų mokamų atributų (portalai naudoja mokamus skelbimų iškėlimus, didesnę sklaidą) gali greitai pasimesti skelbimų jūroje. Atvykusiems į apžiūras skirkite tiek laiko, kiek jiems reikės ir atsakykite į visus su butu susijusius klausimus. Jei reikės aukoti savo savaitgalį ar draugo gimtadienį, kad aprodytumėte butą, siūlau taip ir daryti, nes pirkėjai visuomet turi pasirinkimą eiti ir pirkti kitą butą.

Buto preliminarioji sutartis ir notaro sandoris

Kai rasite žmogų, kuris nori pirkti Jūsų butą ir praeisite visą derybų procesą būtinai pasirašykite preliminarią sutartį ir paimkite avansą. Avansas labiau užtikrina, kad žmogus nepersigalvos dėl buto pirkimo ir jums nereikės viso proceso kartoti iš naujo.

Ar verta samdytis brokerį?

Žinoma, kad taip, jei norite butą parduoti greitai ir už geriausią įmanomą kainą. Mano darbo praktikos pliusai aš nesu emociškai prisirišęs prie parduodamo turto, manęs neįtakoja pirkėjų spaudimas, nereikalingi jokie avansai, kad darbas būtų atliktas kuo greičiau. Jei manote, jog galiu Jums padėti, mano kontaktai apačioje.

Jei turite klausimų, ieškote profesionalios pagalbos parduodant turtą, galite su manimi susisiekti telefonu +37067282717 arba užpildykite užklausos formą esančią žemiau. Daugiau apie mane. Nekilnojamo turto brokeris Karolis Liukpetris