Kaip greitai parduoti namą?

NT PARDAVIMASNAMO PARDAVIMAS

3 min skaitymo

greitai parduoti nama
greitai parduoti nama

Kaip greitai parduoti namą? Ir nepridaryti klaidų.

Kartais nutinka situacija, kai reikia greitai parduoti namą. Tuojau pat esate pasiryžę imtis visų galimų priemonių, kad namas būtų parduotas kuo greičiau. Jei jau esate tokioje situacijoje, siūlau sustoti penkioms minutėms ir perskaityti šį straipsnį iki galo, kad išvengtumėte klaidų.

Noras greitai parduoti namą reiškia, kad esate padėtyje, kai yra sąlygų, kurios jus įtakoja. Greičiausiai esate spaudžiamas, tai gali būti, bet kas, skolos grąžinimas, finansinė pagalba artimam žmogui, finansų telkimas verslo pradžiai ir t.t. Reiškiasi, kad neracionalūs sprendimai ir emocijos ima viršų, ko pasėkoje namą galite parduoti net per pigiai, ko vėliau tikrai gailėsitės. Jei manote, kad su emocijomis negalėsite susitvarkyti, tuomet siūlau kreiptis į profesionalą, kad namo pardavimo procesu užsiimtu jis.

  • Namą parduoti greitai įmanoma ir už pakankamai gerą kainą, tad nėra būtina tiesiog žengti į rinką su labai maža kaina. Pinigus skaičiuoja visi, tad kodėl to neturėtumėte daryti ir Jūs?

Greitas namo pardavimas ir jo eiga

Namo dokumentai ir leidimai

Svarbiausia patikrinti visus dokumentus ir leidimus susijusius su namo pardavimu. Jei namas priklauso keliems bendrasavininkams bus reikalingas jų leidimas, jei turite nepilnamečių vaikų ir tai yra vienintelis Jūsų turtas, tuomet reikės teismo leidimo parduoti namą. Nepamirškite ir žemės sklypo dokumentų, viskas turi būti tvarkinga.

Namo kainos nustatymas

Būtina remtis įvykusių sandorių analizės ir rinkos pasiūlos analizės metodu. Tai reiškia, kad pirma reikia išsiaiškinti už kokią kainą buvo parduoti panašūs namai esantys tame pačiame kvartale. Sandorius galite užsisakyti portale ntsandoriai.lt. Antra, reikia peržiūrėti esamą rinkos pasiūlą ir nustatyti kiek Jūsų namas vertas pagal esamą rinką. Pamatysite, kad skaičiai skiriasi, taip yra, nes dažniausiai (bet ne visuomet) namus interneto portaluose pardavinėja už didesnę kainą, nei jie iš tiesų galiausiai parduodami. Jūsų greito pardavimo atveju, pasiūlos kaina turi būti mažesnė, nei rinkos, o galutinė pardavimo kaina ne ženkliai mažesnė arba net tokia pati kaip kitų įvykusių sandorių.

Namo prezentacija, reklama ir apžiūros

Namas, kad ir kiek metų būtų gyventas ar ką tik po kosmetinio remonto, sutvarkytas pirkėjui atrodo patraukliau. Pasirūpinkite namo prezentacija ir pateikite tinkamas namo fotografijas. Namo išorės ir sklypo fotografavimui pasirinkite saulėtą ir šviesią dieną. Reklamai skirkite pakankamai lėšų, nes skelbimas įkeltas į vieną portalą, be papildomų mokamų atributų (portalai naudoja mokamus skelbimų iškėlimus, didesnę sklaidą) gali greitai pasimesti skelbimų jūroje. Atvykusiems į apžiūras skirkite tiek laiko, kiek jiems reikės ir atsakykite į visus su namu susijusius klausimus. Jei reikės aukoti savo savaitgalį ar draugo gimtadienį, kad aprodytumėte namą, siūlau taip ir daryti, nes pirkėjai visuomet turi pasirinkimą eiti ir pirkti kitą objektą.

Namo preliminarioji sutartis ir notaro sandoris

Kai rasite žmogų, kuris nori pirkti Jūsų namą ir praeisite visą derybų procesą būtinai pasirašykite preliminarią sutartį ir paimkite avansą. Avansas labiau užtikrina, kad žmogus nepersigalvos dėl namo pirkimo ir jums nereikės viso proceso kartoti iš naujo. Atsiminkite, kad su namu kartu parduodamas ir sklypas ar jo dalis, kur stovi namas, tai turi būti minima ir sutartyse.

Ar verta samdyti brokerį?

Žinoma, kad taip, jei norite butą parduoti greitai ir už geriausią įmanomą kainą. Mano darbo praktikos pliusai aš nesu emociškai prisirišęs prie parduodamo turto, manęs neįtakoja pirkėjų spaudimas, nereikalingi jokie avansai, kad darbas būtų atliktas kuo greičiau. Jei manote, jog galiu Jums padėti, mano kontaktai apačioje.

Jei turite klausimų, ieškote profesionalios pagalbos parduodant turtą, galite su manimi susisiekti telefonu +37067282717 arba užpildykite užklausos formą esančią žemiau. Daugiau apie mane. Nekilnojamo turto brokeris Karolis Liukpetris