Nekilnojamasis turtas – kaip lengviau?

NT AKTUALIJOS

2 min skaitymo

nekilnojamasis turtas
nekilnojamasis turtas

Nekilnojamasis turtas. Lengviau.

Daugelis žmonių išgirdę frazę nekilnojamas turtas, sieja tai su dviem dalykais pinigais ir galvos skausmu. Pirma – visi norime turėti savo nekilnojamo turto, nes tai visuomenėje skaitoma, kaip finansinio pagrindo dalis. Antra – visi norime, kad nekilnojamo turto pirkimas ar pardavimas nesukeltų blogų emocijų. Neturint patirties dažniausiai būna priešingai. Skuboti ir emocijomis paremti sprendimai ne visuomet būna teisingi. Ko imtis, kad procesas tiesiog eitųsi lengviau?

Tam, kad nekilnojamo turto pirkimas ar pardavimas vyktų sklandžiai, galima samdyti nekilnojamo turto brokerį, kuris visus darbus atliks už Jus! Pasirūpins ne tik, kad dokumentacija būtų tvarkinga, tačiau ir bus šalia, kai Jums reikės konsultacijos vienu ar kitu klausimu.

Žinoma, daugelis mano, kad šį darbą gali atlikti ir patys. Visiškai su Jais sutinku. Mes visi turime gabumų ir trokštame kažką rimto ir svarbaus padaryti patys! Klausimas – jei nesate mechanikas ar rizikuojate tvarkyti savo automobilį? Manau, kad ne, nes įvertinate, kad padarius klaidą autoservise teks pakloti didelę sumą pinigų. Gaila, tačiau dalis žmonių taip negalvoja, kai klausimas pakrypsta apie nekilnojamąjį turtą.

Dirbdamas nekilnojamo turto srityje bendradarbiauju savo srities specialistais, kurie išmano geodeziją, inžineriją, architektūrą, banko paskolų niuansus. Mes dirbame komandoje, nuolatos giliname savo žinias apie nekilnojamąjį turtą, nes tik nuolat tobulėdami galime suteikti geriausias paslaugas savo klientams.

Naujiems klientams dažniausiai pirmą kartą susidūrusiems su nekilnojamo turto pirkimu ar pardavimu, kyla klausimų dėl tarpininkavimo sutarties. Prieš pasirašydami sutartį įsitikinkite, kad jos turinys yra teisingas Jūsų atžvilgiu ir nėra paslėptų mokesčių, aiškiai suprantate sutarties galiojimo laiką, terminus ir įsipareigojimus. Kodėl verta pasirašyti tarpininkavimo sutartį? Galiojanti sutartis, tai Jūsų ir brokerio įsipareigojimai vienas kitam. Brokeriai dirbantys be sutarties, gali atmestinai vykdyti savo darbą, o blogiausiu atveju tiesiog dingti iš horizonto nieko nepaaiškinę.

Jei nuspręsite nekilnojamo turto pirkimu ar pardavimu užsiimti patys, siūlau nieko neįpareigojančia nemokamą konsultaciją.

Jei turite klausimų, ieškote profesionalios pagalbos parduodant turtą, galite su manimi susisiekti telefonu +37067282717 arba užpildykite užklausos formą esančią žemiau. Daugiau apie mane. Nekilnojamo turto brokeris Karolis Liukpetris