Norite greitai parduoti butą?

NT PARDAVIMASBUTO PARDAVIMAS

3 min skaitymo

greita parduoti buta
greita parduoti buta

Kaip Greitai Parduoti Butą?

Keturi Veiksniai, Kurie Įtakoja Greitą Buto Pardavimą.

Nusprendėte greitai parduoti butą, tačiau nesate nekilnojamo turto profesionalas? Butas turėjo būti parduotas jau vakar, tačiau vis dar dar nežinote nuo ko pradėti? Jums reikia žinoti keturis pagrindinius veiksnius, kurie įtakoja greitą buto pardavimą.

Greitas Buto Pardavimas. Teisinga Kainodara.

Vienas ir turbūt pagrindinis Jums rūpimas klausimas, kiek gi Jūs gausite už savo butą? Jei jau tvirtai esate nusprendę, kad butą norite parduoti greitai, teisingas kainos nustatymas ir žengimas su ja į rinką yra bene svarbiausias Jūsų žingsnis.

Išanalizuokite esamos rinkos pasiūlą, parduodamų butų skelbimus galite rasti didžiuosiuose nekilnojamo turto portaluose, tačiau vien jais apsiriboti negalite. Siūlau perversti ir vietinius laikraščius. Taip šiame amžiuje yra ir popierinė spauda ir nepatikėsite, tačiau vyresnio amžiaus žmonės, butus vis dar pardavinėja laikraščių skelbimuose.

Žinodami rinkos pasiūlą privalote išsiaiškinti realius duomenis, tai yra registrų centre registruotas butų pardavimų kainas. Šiuos duomenis galite pirkti registrų centre arba pasinaudoti ntsandoriai.lt portalo paslaugomis. Tai daryti būtina, nes tikroji buto pardavimo kaina yra lygi RINKOS PASIŪLOS KAINAI minus DERYBOS. Kai jau žinosite įvykusių sandorių duomenis, palyginkite juos su rinkos pasiūlos duomenimis. O tuomet galite nustatyti teisingą kainodarą už savo butą, kad butas būtų parduotas greitai ir jo reklama nepasiklystų skelbimų gausoje.

Buto Reprezentacija Skelbime

Buto vizualus skelbimas yra labai svarbus, nes dauguma pirkėjų pirma atkreipia dėmesį į buto nuotraukas, o tik vėliau skaito buto aprašymą, kurį tikrai galima pasirašyti be didesnių sunkumų. Siūlau negailėti investuoti, kad butas būtų nufotografuotas profesionalo, šie žmonės žino ką nori matyti pirkėjas ir į ką jis atkreipia dėmesį žiūrėdamas į buto nuotraukas. Taip pat, buto pristatymas video formatu yra itin geras pagalbininkas padidinti buto susidomėjimu, kai kuriems pirkėjams nuotraukų nepakanka, nes jie negali įsivaizduoti erdvių ir atstumo, o kai butas pristatomas video formatu tai yra išsprendžiama. Galiausiai reikia buto plano brėžinių, tikrai nepakaks nufotografuoti buto plano, gražiai pateikti 2D ir 3D brėžiniai atsako į visus klausimus (vyresnio amžiau žmonės geriau orientuojasi 2D brėžiniuose, tuo tarpu jaunesni pirkėjai geriau viską mato 3D brėžinyje).

Buto pardavimas. Reklamos Srautas

Norėdami greitai parduoti butą, turite ne mažai investuoti į reklamos srautą. Nepakaks tiesiog įdėti skelbimo į vieną nekilnojamo turto portalą ir sudėjus rankas laukti kol ateis pirkėjas. Paprasčiausias paaiškinimas yra, kad šiandien, kai rašau straipsnį Vilniuje 2 kambarių butų parduodama 980 ir tai tik vieno portalo duomenys, 344-iem iš jų papildomai užsakytos iškėlimo paslaugos, jie aukščiau rodomi skelbimuose, taip pritraukia didesnį klientų srautą. Taip pat, ne visi portalai sulaukia vienodo pirkėjų dėmesio, vieni ieško nemokamuose portaluose, kiti mokamuose. Pardavėjas, kuris pasirinks nemokamą portalą turi suprasti, kad skelbimų kiekis ir įvairovė gali pradanginti jo skelbimą visame pasirinkime ir tikrai yra aišku, kad nemokamų gerų paslaugų nebūna. Tad norėdami greitai parduoti butą skelbimus dėkite į kiek galima daugiau portalų, užsakykite papildomų paslaugų, taip pat nepamirškite jų reklamuoti socialiniuose tinkluose. Didelis reklamos srautas turi daug įtakos galutiniam Jūsų rezultatui.

Apžiūros. Kaip Greitai Parduoti Butą?

Kodėl buto apžiūros yra svarbios ir kaip jas tinkamai organizuoti? Visų pirma apžiūras organizuokite tuo pačiu metu su ne ilgais 20-30 minučių intervalais, apžiūrėti standartiško buto tiek laiko yra pakankama. O visi kiti klausimai susiję su buto privalumais ir tarkime komunaliniais ir šildymo mokesčiais, pirkėjui turi būti atsakyti buto aprašyme. Visi pirkėjai „neskuba pirkti“, „dairosi“, „ką tik pradėjo ieškoti“ ir žinoma „turi kitą panašų pasirinkimą“. Kai buto apžiūros vyksta viena po kitos ir pirkėjams yra duotas aiškus laikas apžiūrėti butą, tada jie supranta, kad laiko tuščiažodžiauti nėra ir savo apsisprendimą turi priimti pakankamai greitai. Tai sumažina derėjimosi galimybes ir net padidina galimybes parduoti savo butą brangiau, nei prašoma kaina. Prieš buto apžiūras žinoma susitvarkykite namus. Jei gyvenate ne vienas ar turite vaikų, siūlau juos apžiūrų metu išvesti papramogauti, kad galėtumėte dėmesį skirti pirkėjui.

Kaip Greitai Parduoti Butą? Reziumė

Jei norite greitai parduoti butą, Jūsų buto įėjimo į pardavimus kaina turi būti kiek žemesnė nei rinkos, o galutinė pardavimo kaina tokia pati kaip įvykusių sandorių arba labai nežymiai mažesnė. Butas privalo atrodyti patraukliai reklamoje, stiprus vizualus pristatymas sutelkia daugiau susidomėjimo objektu. Reklamos niekada nebus per daug – dėkite pastangas ir investuokite, kad gautumėte kuo didesnį pirkėjų srautą. Ir galiausiai apžiūrų metu sudarykite sąlygas konkurencingumui.

Nekilnojamojo turto brokeriu dirbu nuo 2016 metų. Esu sukaupęs žinių bagažą, kuriuo dalijuosi su Jumis tam, kad laužyčiau įsisenėjusius stereotipus apie savo profesiją. Nėra nieko, ko negalėtume išmokti ar padaryti patys, tačiau jei jau nuspręsite rinktis nekilnojamojo turto brokerį buto pardavimui, siūlau savo paslaugas. K

Daugiau apie buto pardavimą galite skaityti šiame straispyne.

Jei turite klausimų, ieškote profesionalios pagalbos parduodant turtą, galite su manimi susisiekti telefonu +37067282717 arba užpildykite užklausos formą esančią žemiau. Daugiau apie mane. Nekilnojamo turto brokeris Karolis Liukpetris