Vilnius, Jeruzalė, Maumedžių g., parduodamas 5 kambarių butas

Gyvenimas ramioje vietoje, miesto ritmu, erdviame bute su trimis miegamaisiais kambariais, darbo kambariu, sauna bei trimis terasomis! Jūsų būsimi namai randasi Maumedžių g., Jeruzalėje. Atvykite apžiūrėti!

Į namus patenkama per privatų įėjimą iš vidinio kiemo, taip pat yra privatus įėjimas iš požeminio garažo (įėjimai atskiri nuo kitų gyventojų). Įėjimas yra priekyje, turi 25.5 kv.m. terasą. Pirmame buto aukšte yra darbo kambarys, skalbimo kambarys, tualetas, vonios kambarys ir sauna. Koridoriuje yra erdvi drabužių spinta.

Virtuvė yra sujungta su svetaine, iš svetainės galima patekti į antrą buto terasą (25.5 kv.m.) Iš terasos atsiveria vaizdas į Maumedžių gatvę, gatvėje augančių ilgaamžių medžių dėka, bute yra ramu ir tylu.

Antrame aukšte yra trys miegamieji kambariai. Pagrindinis miegamasis turi įeinamą drabužinę su atskiru vonios kambariu su tualetu. Antrame aukšte esantys du vaikų kambariai naudojasi atskiru bendru vonios kambariu.

Iš antro buto aukšto pakylama į stogo terasą, kuri yra apie 80 kvadratinių metrų dydžio. Stogo terasa puiki vieta leisti laiką su šeima ir draugais. Patekimas į stogo terasą yra tik iš buto, užtikrinant jūsų šeimos patogumą ir saugumą.

Buto kaina - 320,000 Eur

Jei turite klausimų ar norite susitarti apžiūrėti jūsų būsimus namus, prašome susisiekti!
------------------------------------------------------------
Turto savininką atstovauja
Karolis Liukpetris - Nekilnojamojo turto brokeris